Firany

W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje firan:

Delikatna, subtelna, matowa tkaninna, która idealnie dopasowywuje się do stylu klasycznego. Pełna elegancji i estetyki tkanina wygodna w utrzymaniu. Występuje w kolorze białym i kremowym. Wystęuje jako firana gładka zakończona ołowianką, jak również połączona z różnymi gipiurami oraz haftowana.

Cienka mleczna, zwiewna i lekko układająca się tkanina. Występuje jako tkanina gładka, kreszowana nie wymagająca prasowania, haftowana, a aplikacjami gipiurowymi. Występuje w ponad 50 kolorach.

Splot batystu jest cienki i płócienny. Jest to tkanina bardzo miękka i maatowa. Posiadamy batysty nie mnące się. Fabrycznie wykończone są ołowianką,, by zapewnić efektowne ułożenie.

 Cienka, prześwitująca tkanina z reguł najmniej zabierająca świadło. Organtyna jest wykonana z poliestru. Jest to jedna z najdelikatniejszych tkanin w tej branży. Organtyna zakończona jest obciążnikiem, dostępna jest jako tkanina gładka z wzorami, aplikacjami w różnych kolorach jak również z efektem 3D.

Bardzo efektownie wyglądające w oknach. Nadają niepowtarzalnego uroku. Często wykorzystywane jako zdobienie gładkich firan lub jako zazdrostki w oknach.

Wykonane z przędzy supełkowej bardzo przejrzyste tkaniny, bradzo przejrzysta i dająca dużo światła w oknie. Jej dodatkową zaletą jest to, iż nie wymaga prasowania.

Firany idealnie dopasowujące się do wnętrz. Posiadają niezwykle różnorodne wroznictwo najadące się do nowoczesnych jak i stylowych wnętrz. Dzięki błyszczącej nitce nadają niesamowitej świeżości w oknie, jak również dają sporo światła. Występują jako gładkie firany z obciążniekiem jak również z pięknymi haftami oraz gipiurami.